Маса чотирьох динь та двох гілок винограду разом 3,8 кг, а двох динь і трьох гілок винограду - 2,9

кг. Яка маса однієї гілки винограду? СРОЧНО ПЖ ОЧЕНЬ НАДО​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитинская Евгения.

Ответ:

0,5 кг

Пошаговое объяснение:

Позначимо дині - д, виноград - в і розв"яжемо систему рівнянь:

4д+2в=3,8

2д+3в=2,9 (помножимо на -2)

4д+2в=3,8

-4д-6в=-5,8

----------------

     -4в=-2;   в=0,5