Укази який знак потрібно поставити між дробами щоб невірність була правильною 11/17 і 19/34. ДАМ 30

Б ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кецман Катя.

Ответ:

\frac{11}{17}>\frac{19}{34}

Отвечает Симонов Ярик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Сведем к общему знаменателю 34

11/17=11*2/17*2=22/34

22/34>19/34