Вантажівка подолала відстань між містами А і В за 3 год із швидкістю 40 км/год. На зворотному шляху

вантажівка їхала зі швидкістю, більшою на 20 км/год. На скільки менше часу витратила вантажівка на зворотний шлях? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Визинский Александр.
Ответ:
на 1 год

Пошаговое объяснение:
3(год) × 40(км/год) = 120(км)
40+20=60
120÷60=2
3-2=1