3 754. Мотоциклістка за кожні 3/4 години долає 36 км, а всю відстань між деякими селами - за 1,5

год. Зворотний шлях мотоциклістка долала зі швидкістю 50 км/год. Скільки часу мотоциклістка витратила на зворотний шлях? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Слава.

Ответ:

1,44 год.

Пошаговое объяснение:

36*4:3=48 (км/год) швидкість

48*1,5=72 (км) відстань між селами

72:50=1,44 (год) витратила на зворотній шлях