Укази всі натуральні числа,які можна підставити замість n, щоб нерівність n<16/3 була правильною


Ответы на вопрос

Отвечает Гараклова Яна.

Ответ:

1, 2, 3, 4, 5

Пошаговое объяснение:

Натуральні числа - це числа, що використовуються при лічбі, тобто 1, 2, 3, 4, 5, 6 ...
\frac{16}{3} = 5,333(3)
умова n < \frac{16}{3}, тобто n < 5,333(3)
тому відповідь - 1, 2, 3, 4, 5