Довжини кактетів прямокутного трикутника дорівнюють 5 і 12. Обчислити довжину гіпотенузи трикутника

срочно!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Данила.

Ответ:

13

Пошаговое объяснение:

а²+б²=с²,

5²+12²=c²,

25+144=c²,

169=c²,

c=13.

Отвечает Кирьянова Катя.

Ответ:

ось на фото все написано і намальовано