1) -6+(-2)=? 2)-14+8=? 3)-0,37+(-0,94)=? 4) 7,23+(-18,4)=?5)-1 ⁷/⁹+(-2 11/15)=? 6) 6 2/9+(-2

5/6)=? Обчислить: a)-85+109+(-82)+(-11)=? б)-5,6+3,4+(-3,4)+4,6+1=? в)-3 1/6+ 5 5/6+ 2 2/6 +(-5 1/2)=?3.Спростить вираз і знайдіть його значення при a=2,8 b=11,4:4,28+(-6,8)+a+(-2,28)+b+(-5,2)=?4.Обчислити значення виразуa+b+c якщо a= -24 b=9 c= -16.​

Ответы на вопрос

Отвечает Islamkhanova Akbota.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) -6+(-2)= - 8     2)-14+8= -6

3)-0,37+(-0,94)= - 1,31   4) 7,23+(-18,4)= - 11,17

5)-1 7/9 + (-2 11/15)= - 16/9 -41/15 = -80/45 - 123/45 = - 203/45 = - 4 23/45

6) 6 2/9 + (-2 5/6)= 56/9 - 17/6 = 112/18 - 51/18 = 61/18 = 3 7/18

2)

a)-85 + 109 + (-82) + (-11) = -69

б)-5,6 + 3,4 + (-3,4) +4,6 +1 = 0

в)-3 1/6+ 5 5/6+ 2 2/6 +(-5 1/2)= 5 - 5 1/2 = - 1/2

3.

при a=2,8 b=11,4:

4,28+(-6,8)+a+(-2,28)+b+(-5,2)= 4,28 - 6,8 + а - 2,28 +b - 5,2 = а +b - 10

а +b - 10 = 2,8 + 11,4 - 10 = 4,2

4.

a+b+c якщо a= -24 b=9 c= -16.

-24 + 9 + (-16) = -24 + 9 - 16= -31