З точки М до площини бета проведено перпендикуляр ML і похилу MK. Знайдіть ML, якщо кут KML=45

градусів, KM=2√2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Кристина.

MK—похила, ML—перпендикуляр, ML—?;KML=45°;KM=2√2

MKL—прямокутний (L=90°)

sinKML=KL/KM

√2/2=KL/2√2

KL=1

ML²=KM²-KL²=1

ML=1