80Балів!!!!Знайдіть значення -5(2х-7) + 3(3x - 9) + 16, якщо x=-1,5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мокшина Виктория.

Ответ:

25,5

Пошаговое объяснение:

-5(2х-7) + 3(3x - 9) + 16 = -10х+35+9х-27+16=24-х

при х=-1,5

24-(-1,5)=25,5