Об’єм кімнати 67,5 м3, а її висота — 2,5м. Скільки банок лаку потрібно придбати, щоб два рази

покрити лаком паркет на  підлозі, якщо на 1 м2 витрачається 100 г лаку, а в одній банці міститься 2 кг лаку? Помогите прошу! ////​

Ответы на вопрос

Отвечает Халилов Сергей.

Ответ:

Потрібно придбати 3 банок лаку

Пошаговое объяснение:

Площа підлоги у цій кімнаті — 67,5 м³ ÷ 2,5 м = 27 м²

Лаку потрібно — 27 × 2 × 100 = 54 × 100 = 5400 г = 5,4 кг

Банок з лаком треба — 5,4 ÷ 2 = 2,7, а оскільки треба знайти цілу кількість, шукаємо найближче до 5,4 число, яке націло ділится на 2 — це 4 і 6. Обираємо, яке з них найближче до 5,4 — 5,4 - 4 = 1,4, а 5,4 - 6 = -0,6. Отже, число 6 знаходится ближче до числа 5,4, ніж число 4, тож і банок потрібно 6 ÷ 2 = 3 шт.