сскоріше Із 16 л вишневого сиропу може вийти 7 л мармеладу. Скільки літрів мармеладу вийде з 64 л

сиропу?

Ответы на вопрос

Отвечает Гордон Александр.

Ответ:

28 литров

Пошаговое объяснение:

(64*7) : 16 = 28 (л)

Отвечает Тупицына Илария.
28 Літрів
(64*7):16=28
Можна найкращу відповідь пж