Бригаді робітників доручили відремонтувати ділянку дороги довжиною 960м. Скільки метрів вони

відремонтують , якщо виконають а)30% завдання, б) 60% завдання?

Ответы на вопрос

Отвечает Fitisenko Ilya.

Ответ:

а) 288м б) 576м

Пошаговое объяснение:

А:

1) 960:100=9,6

2) 9,6*30=288 (30% задания)

Б:

1) 960:100=9,6

2) 9,6*60=576 (60% задания)