Розкрийте дужки і розв'яжіть рівняння 16 - (x-3,5)=8​


Ответы на вопрос

Отвечает Климушкина Даша.

Відповідь:  x = 11\frac{1}{2}

16-(x-3,5)=8\\16-x+3,5=8\\19,5-x=8\\-x=8-19,5\\-x=-11,5\\x=11,5\\x=11\frac{1}{2}