У класі 8 дівчат що становить 40 відсотків усіх учнів класу скільки учнів у класі


Ответы на вопрос

Отвечает Ризванов Ильзир.

Ответ:

Асего 8*100/40=8*2,5=20 чедовек. Все просто и успехов в науках. .

Отвечает Ramazanova Maj.
1)8÷100=0,08(уч.)-дівчата у класі;
2)0,08×40=3,2(уч.)-учні у класі.
Відповідь:3,2 учні у класі.