Знайдіть координати точки перетину графіків функцій y=-3x+2 і y=x-2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Вадим.

\left \{ {{y=-3x+2} \atop {y=x-2}} \right.

-3x+2=x-2

-4x=-4

x=1

Ответ:

графики пересекаются в точке x = 1