Знайди число, якщо 2/3 його дорівнюють числу, 1/3 якого складае 6.


Ответы на вопрос

Отвечает Мулдашев Дияр.

Ответ:

Це число — 27

Пошаговое объяснение:

Якщо 2/3 числа дорівнюють числу, 1/3 якого дорівнює 6, то це число —

(6/1*3)/2*3 = (6*3)/2*3 = 18/2*3 = 9*3 = 27