Розміри прямокутного паралелепіпеда 5; 4; 3 см. На скільки збільшиться об‟єм паралелепіпеда, якщо

кожний з його вимирів збільшити на 2 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Юля.

Відповідь:

на 150  cм^3

Покрокове пояснення:

v1=5*4*3=60 cм^3

v2=(5+2)*(4+2)*(3+2)=7*6*5=210 cм^3

v2-v1=210=60=150  cм^3