Робітник виготовив 420 деталей. За першу годину – 35% усіх деталей, за другу – 40%, а за третю –

решту. Скільки деталей виготовив робітник за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Сочинская Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100 - (35+40) = 100 - 75 = 25% = 0,25часть всех деталей изготовил работник за третий час

420 * 0,25 = 105 деталей изготовил работник за третий час

Отвечает Шайдак Слава.

Ответ:

105 деталей за третю годину

Пошаговое объяснение:

100% - разом за три години

1) 100%-35%-40% = 25% - за третю годину

2) х дет. - 25%

420 дет. - 100%

х=(420×25)/100=105 - деталей за третю годину