30 БАЛІВ! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКА!!! Обчислити похідну функціїy = x2 +x +1 в точці x =0.


Ответы на вопрос

Отвечает Гурбанов Намиг.

Ответ:

Обчислити похідну функції

y = x² +x +1 в точці x =0.

y' = (x² )'+(x )'+(1 )'=2x+1

y' (0)=2*0+1=1

Ответ :y' (0)=1

Пошаговое объяснение: