Іх+3І+5=8 (х+5)/-3=(6х-1)/4 розв'язати ці рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Зубова Iнна.

Пошаговое объяснение:

 |x + 3|  = 8 - 5  \\ |x + 3|  = 3 \\ x + 3 = 3 \\ x = 0 \\  \\ x + 3 =  - 3 \\ x =  - 3 - 3 \\ x =  - 6

4(x + 5) =  - 3(6x - 1) \\ 4x + 20 =  - 18x + 3 \\ 4x + 18x = 3 - 20 \\ 22x =  - 17 \\ x =  -  \frac{17}{22}