На покупку конструктора Олег витратив 70грн.Це 1/3усіх його кишенькових грошей.скільки гривень

залишилося в Олега

Ответы на вопрос

Отвечает Асадулаева Зуля.

Ответ:

140 гривень

Пошаговое объяснение:

1)3/3-1/3=2/3(залишилося в нього грошей)

2)70*3=210(було у Олега грошей спочатку)

3)210:3*2=140(гривень залишилося у Олега)