Вкладник вніс до банку 2100 грн. під 18% річних. Скільки гривен він матиме на рахунку через рік?​


Ответы на вопрос

Отвечает Перепечаенко Анюта.

Ответ:

2100грн+18%(від 2100грн)= 2100+378 = 2 478 грн

Отвечает Губачёв Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

2100=100%

х=18%

х=2100*18/100=378=18%

2100+378=2478=118%

через рік вкладник отримає 2478 грн.