Помогите прошу можно пожалуйста с условием даю 15 баллов Із ділянки площею 5 га зібрали 200 ц

пшениці, а з ділянки площею 7 га – 244 ц. Визначити середню врожайність 1 га поля

Ответы на вопрос

Отвечает Дашук Полина.

Пошаговое объяснение:

1)200+244=444(ц) зібрали з 2 ділянок разом

2)5+7=12(га)тута не знаю что писать

3)444÷12=37(ц)

в-дь:37 ц середня врожайність 1га