Скільки буде 39-1 1/5:6/55


Ответы на вопрос

Отвечает Кичанова Светлана.

Ответ:

39-1=38
1/5:6/55 = 1/5 * 55/6 = 11/6
якщо я правильно зрозумів то так, а якщо це одна ціла одна п'ята то треба писати словами щоб люди розуміли

Пошаговое объяснение: