Допоможіть будь ласка вирішити задачу по математикі Їжачок знайшов 8 грибів а Білочка у 2 рази

більше Скільки всього грибів знайшли звірята?

Ответы на вопрос

Отвечает Талалаев Саша.

Ответ:8*2=16

16+8=24

Пошаговое объяснение:

Отвечает Картовенко Лена.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

8*2=16- білочка

16+8=24-всього