На першій ділянці було в 4 рази більше кущів ніж на другій. Коли з першої ділянки увезли 28

саженців, а на другій посадили ще 17, то на обох ділянках саженців стало порівну. Скільки саженців було на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Пётр.

Відповідь:1 ділянка 4•х

2 ділянка х

4•х-28=х+17

3х=28+17

3х=45

Х=45:3

Х=15(с) на другій ділянці

15•4=60(с) на першій ділянці

Покрокове пояснення: