Знайди об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 40 см, 30 см і 25 см


Ответы на вопрос

Отвечает Юстус Вика.

Ответ:

30000 см²

Пошаговое объяснение:

v=40*30*25=30000(cм³)