СРОЧНО допоможіть будь ласка обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 3м,8м,2м,​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрухина Алина.

Ответ:

(3  + 8) \times 2 = 22(m) {}^{2}

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

3*8*2=48(см^3)

Пошаговое объяснение:

формула:

V(об'єм)а*b*c

a довжина

b ширина

c висота