До магазину завезли 400кг картоплі. Першого дня продали 23% завезеної. скільки кілограмів картоплі

залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

400 - 23% = 308

тому що 23% від 400 це 92

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

Ответ:

400 кг-100%

x-23%

400/x=100/23

x=400*23/100=92

x=92кг-продали картошки

400-92=308-осталось картошки