Допоможіть вирішити! (х+9,14) / 7,2=5;


Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:26,86

Пошаговое объяснение:

x+9,14=5*7,2

x+9,14=36

x=36-9,14

x=26,86

Отвечает Алиева Лейла.

Ответ:

(х+9.14) /7.2 = 5
Замінимо ділення дробом, і позбавимось дробу помноживши ліву і праву частину на знаменник (7.2), в лівій частині прибереться знаменник, а у правій треба помножити 5 на 7.2 (36)
(Х +9.14 )= 36
Х = 36-9.14
Х= 28. 86

Пошаговое объяснение: