У ящику 49кг буряків та моркви. Буряки становлять 1/7 всіх овочів,а решту морква. На скільки менше

буряків, ніж моркви у ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Валерия.

49:7=7(кг) - буряк

49-7=42(кг) - морква

42-7=35(кг)

Отвечает Лис Марат.

розв'язання:
1) 49 : 7 = 7(кг)-буряки.
2) 49 - 7 = 42(кг)-морква.
3) 42 - 7 = 35(кг)
відповідь: на 35кг.