Знайдіть вартість тістечка, якщо 30% її становлять: 1.2грн


Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.

Відповідь:тістечко коштує 4 грн.

Покрокове пояснення:

1) 100% - х грн

30% - 1,2 грн

100/30 = х/1.2

100 × 1,2 = 120;

120 ÷ 30 = 4 (грн) - коштує тістечко