Срочно!! За течією річки катер пройшов 45,6 км за 3 години.за який час катер пройде 55,2 км проти

течії, якщо швидкість течії 3 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Аганин Матвей.

Ответ:

6 годин.

Пошаговое объяснение:

  1. 45,6:3=15,2(км/год)
  2. 15,2-3=12,2(км/год)
  3. 12,2-3=9,2(км/год)
  4. 55,2:9,2=6(год)