Знайти площу квадрата якщо його периметр дорівнює 12 СРЗнайти площу квадрату якщо його периметр

дорівнює 12 см СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Сторона квадрата дорівнює: а = Р/4 = 12/4 = 3 см

Площа квадрата: S =a^2 = 3^2 = 9 см2