Знайдіть знаменник геометричної прогресії (bn) , у якої b4=36 ; b6=4; А. -3;3 Б. 3 В. -9;9 Г. 9

ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано: b₄ = 36;  b₆ = 4

Знайти q - ?

b₄ = b₁q³

b₆ = b₁q⁵

b₆/b₄  = ( b₁q⁵)/(b₁q³) = q²

q² = 4/36

q = √1/9

q = ± 1/3