За перший місяць роботи робітник отримав 8600 грн, а за другий – 50% від роботи за перший. Скільки

робітник отримав за два місяці роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Полина.

Ответ:

12900 грн.

Пошаговое объяснение:

0,5 * 8600 = 4300 (грн) за другий місяць

8600 + 4300 = 12900 (грн) за два місяці