В прямокутному трикутнику катети дорівнюють 5 і 10. Знайти площу цього трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Миллер Элиана.

Ответ:

Площа цього трикутника — 25 см².

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутного трикутника становить півдобуток його катетів.

Оскільки катети даного прямокутного трикутника становлять 5 см і 10 см, за формулою S = 0,5ab, де a й b — катети цього трикутника, маємо — S = 0,5 × 5 × 10 = 2,5 × 10 = 25 см².

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площа прямокутного трикутника дорівнює:

S = 1/2ab = 1/2 * 5 * 10 = 25 од.2