3 двох селищ виїхало одночасно два автобуси в протилежних напрямах. Швидкість першого автобуса 65

км/год, а другого - на 10 км/год бiльша. Через скiльки годин відстань між двома автобусами буде 840 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Винокуров Слава.

Ответ:

6 год

Пошаговое объяснение:

1) 65+10=75 (км/год) швидкість другого автобуса

2) 65+75=140 (км) спільна швидкість

3) 840÷140=6 (год)

Відповідь: за 6 год відстань між двома автобусами буде 840 .км