Катер плив 1,5 год проти течії річки і 2,4 за течією. Власна швидкість катера 22,4/год а швидкість

течії річки 1,6/год. На скільки більше катер проплив за течією річки, ніж проти течії? Скажіть розв‘язання

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Алексей.

Ответ:

на 26,4 км

Пошаговое объяснение:

22,4 + 1,6 = 24 (км/год) швидкість катера за течією

22,4 - 1,6 = 20,8 (км/год) швидкість катера проти течії

2,4 * 24 = 57,6 (км) шлях за течією

1,5 * 20,8 = 31,2 (км) шлях проти течії

на 57,6 - 31,2 = 26,4 (км) більше