Банк сплачує своїм вкладникам 8% річних. Скільки грошей треба покласти в банк, щоб через рік

отримати 2400 грн прибутку? даю 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Скобкарева Валерия.
7500грн треба скласти рівняння і розв‘язати його отже
х+0,08х=х+600
1,08х=х+600
1,08х-х=600
х=7500грн