Банк сплачує своїм вкладникам 8% річних. Скільки грошей треба покласти в банк, щоб через рік

отримати 600 грн. прибутку?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.
X + 0,08X = X + 600 
1,08X = X + 600 
1,08X - X = 600 
0,08X = 600 
X = 7500 ( грн ) 
 Ответ 7500 гривен