У саду були зрізані троянди: білих та червоних 40 штук, рожевих і червоних - 30, а білих і

рожевих - 44. Скільки троянд кожного кольору було зрізано?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Никита.

Ответ:

17 рожевих, 27 білих, 13 рожевих

Пошаговое объяснение:

1) 40+30+44=114 - подвоєна кількість троянд (білих, червоних і рожевих)

2) 114:2=57 - було зрізано троянд

3) 57-40=17 - було зрізано рожевих троянд

4) 57-30=27 - було зрізано білих троянд

5) 57-44=13 - було зрізано червоних троянд

Отвечает Балич Назар.

Відповідь: розв'язання завдання додаю