Два дельфіни почали рухатись одночасно назустріч один одному й зустрілися через 20 с. Визнач

відстань, яка була між дельфінами на момент початку руху, якщо перший дельфін рухався зі швидкістю 9 м/с, а другий – зі швидкістю 720 м/хв. срочно даю 55 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Кожев Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

720 м/хв = 720 : 60 = 12 м/с

1) 9 + 12 = 21 м/с швидкість зближення

2) 21 * 20 = 420 м відстань, яка була між дельфінами на момент початку руху