O Один велосипедист долас 28 м за 7 с, а другий вeno- сипедист долас 20 м за 5 с. Спортсмени

одночасно почалирух назустріч один одному. Яка відстань була між велос-педистами на момент початку руху, якщо вони зустрілисячерез 2 с після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Салимов Илья.

Ответ:

18м

Пошаговое объяснение:

28/7=7м/с

20/5=5м/с

4+5=9м/с

9*2=18м