Микола отримав аванс 3000 грн. Він витратив 40% авансу на їжу і 20% на проїзд. Скільки грошей

залишилось у Миколи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Андрей.

Відповідь: залишок - 600

Пояснення:

3000-1200(40%)=1800

3000-600(20%)=2400

2400-1800=600(залишок)