до магазину привезли 6 ящиків цукерок по 3кг веожному ящику та 9 ящиків печива по 4кг в кожному.

Яких солодощівпривезли більше й у скільки разів пжжжжжж срочноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Ваня.
1) 6*3=18 (кг) цукерок
2)9*4=36(кг) печива
3)36:18=2 (раз)
Відповідь: Превезли більше печива, ніж цукерок у 2 рази