1⁰ Запиши всі дільники числа 28 і три кратні йому числа 2⁰Розклади прості множники числа

34;60;220. 3⁰Які з чисел 125; 360; 954 діляться на: 1)5;. 2)9?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Саша.

Ответ:

1. Дільники: 1, 2, 4, 7, 14, 28

Кратні: 28, 56, 84

2. 34= 2*17

60 = 2*2*3*5

220 = 2*2*5*11

3. На 5 діляться: 125 і 360

На 9 діляться: 360 і 954