Чи існує ромб зі стороною 10см і діагоналями 6см та 8см


Ответы на вопрос

Отвечает Джексенбиев Магжан.

Відповідь:

Не існує

Покрокове пояснення:

діагоналі ромба перетинаються під прямим кутом і діляться навпіл

за теоремою Піфагора сторона буде дорівнювати сумі квадратів половин сторін, отримаємо

3^{2} +4^{2} =9+16=25\\\sqrt{25} =5см