З міста одночасно виїхали автомобіль та швидкісний потяг на скільки більше проїде швидкісний потяг

ніж автомобіль за 3год швидкість руху авто 120км/год та швидкість потяга 300км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Мерзляков Виталий.

Відповідь:

на 540

Покрокове пояснення:

1) 120×3=360 км за 3 години

2) 300×3=900 км за 3 години

3) 900-360=540 км