Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 1) 54 i 18; 2) 480 i 640. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Полина.

Ответ:

НСД (54 18)=2*3*3=18

54=2*3*3*3

18=2*3*3

НСД (480 640)=2*2*2*2*2*5=160

480=2*2*2*2*2*3*5

640=2*2*2*2*2*2*2*5